OBSŁUGA FIRM

obsługa firm nanobitNANOBIT oferuje obsługę informatyczną firm i instytucji (outsourcing IT) na terenie całego Śląska. Dostarczamy zarówno podstawowe produkty informatyczne, jak i zaawansowane rozwiązania serwerowe, gwarantujemy dostawę najnowocześniejszych rozwiązań IT, konsultacje i fachowe doradztwo w zakresie optymalizacji infrastruktury Twojej firmy.

Obsługujemy małe, średnie, jak i duże firmy oraz instytucje o złożonym systemie informatycznym. Do każdego klienta dopasowujemy odpowiednią technologię i rozwiązania tak, aby system wspierał i ułatwiał działanie firmy. Nasza wiedza i ponad 10-letnie doświadczenie w integrowaniu różnych środowisk informatycznych pomaga nam uzyskać efekt jednego, świetnie działającego i przynoszącego wielkie korzyści systemu informatycznego.

Oferujemy:

• opiekę nad infrastrukturą IT

• administrację sieciami komputerowymi

• zarządzanie bezpieczeństwem danych

• zdalną pomoc

• dostawy sprzętu komputerowego

• monitoring systemów informatycznych.

Godziny Pracy

Pogotowie komputerowe czynne całodobowo pod telefonem. 

Serwis stacjonarny: 

Poniedziałek - Piątek 11:00 - 17:00

Sobota - 11:00 - 14:00

Niedziela- nieczynne

Dane Teleadresowe

NANOBIT Adam Odzimek

ul. Miła 22

Katowice, 40-486 Polska

Phone: +48 501 174 336

Email: kontakt@naprawa-pc.com

O Nas

NANOBIT funkcjonuje na rynku od 10 lat. Posiadamy ogromną bazę doświadczenia w serwisowaniu komputerów wszelkiego typu: stacjonarne (PC), laptopy, netbooki oraz urządzeń mobilnych: tablety i telefony. Specjalizujemy się w wymianie uszkodzonych ekranów oraz przywracaniu sprzętu po zalaniu.